top of page
 • Czy mogę wstawić do FAQ obraz, film lub gif?
  Tak. Aby dodać media, wykonaj następujące czynności: 1. Wejdź w Ustawienia aplikacji 2. Kliknij Zarządzaj FAQ 3. Utwórz lub wybierz pytanie, do którego chcesz dodać media 4. Podczas edytowania odpowiedzi kliknij ikonę filmu, obrazu lub GIF 5. Dodaj media z biblioteki i zapisz.
 • ​Czy korzystanie z urządzenia Ceragem ma efekty uboczne?
  Prawidłowe korzystanie z medycznego urządzenia termomasującego Ceragem Master V3 nie pociąga za sobą efektów ubocznych. Nie wprowadzane są żadne substancje do naszego organizmu, nie naruszane są jego powłoki, ciało stymulowane jest jedynie od zewnątrz w oparciu o nasz ciężar. Wszystko dzieje się w sposób naturalny. Tego rodzaju naturalna terapia wymaga systematyczności i czasu, ale dociera do przyczyny dolegliwości, a nie niweluje tylko jej objawy. Regularne korzystanie z urządzenie Ceragem, poprzez poprawę stanu kręgosłupa, pozwala dotrzeć do przyczyn dolegliwości i skutecznie zmniejszyć uciążliwość wielu schorzeń lub pozbyć się ich całkowicie.
 • Jak dodać nowe pytanie i odpowiedź?
  Aby dodać nowe często zadawane pytanie, wykonaj następujące czynności: Kliknij przycisk „Zarządzaj FAQ” Na pulpicie strony kliknij „Dodaj nowy”, a następnie wybierz opcję „Pytanie i odpowiedź” Każde nowe pytanie i odpowiedź należy przypisać do kategorii Zapisz i opublikuj Zawsze możesz edytować często zadawane pytania, zmieniać ich kolejność i wybierać inne kategorie.
 • Dlaczego centra Ceragem oferują bezpłatne wypróbowywanie urządzenia Ceragem Master V3?
  Firma Ceragem jest świadoma tego, że jedynym sposobem na poznanie i zrozumienie działania oraz efektów medycznego urządzenia termomasującego Ceragem, jest wypróbowanie go osobiście. Firma daje taką możliwość w swoich centrach. Każdy może raz dziennie skorzystać z zabiegu na urządzeniu Ceragem. Jest to całkowicie bezpłatne i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań. Firma Ceragem jest pewna jakości i efektywności swojego produktu i pragnie, aby jej klienci dokonywali świadomego zakupu. Ceragem ralizuje w ten sposób tzw. marketing doświadczeń. Założenia tego rodzaju marketingu w skrócie można ująć zdaniem: ,,wypróbuj, zanim zdecydujesz się na zakup”. Jest to marketing skoncentowany na zadowolenie klientów, którzy są dla Ceragem najcenniejszym dobrem.
 • Jak można umówić się na bezpłatny masaż?
  Najlepiej zadzwonić do naszego Centrum Masażu w Krakowie w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku lub zapisać się ONLINE przez stronę Booksy o dowolnej porze dnia i nocy. Każdy zupełnie niezobowiązująco może wykorzystać 15 40-minutowych masaży.
 • Jak edytować lub usunąć tytuł „FAQ”?
  Możesz edytować tytuł w Ustawieniach aplikacji. Jeśli nie chcesz wyświetlać tytułu, po prostu wyłącz tytuł w obszarze „Informacje do wyświetlenia”.
 • Co to jest sekcja FAQ?
  Sekcja FAQ zawiera często zadawane pytania dotyczące Twojej firmy, na które możesz szybko udzielić odpowiedzi, np. „Dokąd firma dostarcza produkty?”, „Jakie są godziny otwarcia?” lub „Jak można zarezerwować usługę?”. Często zadawane pytania to świetny sposób, aby ułatwić użytkownikom poruszanie się po stronie, a nawet poprawić jej pozycję w rankingu SEO.
bottom of page