top of page
Projekt bez tytułu (3).png

MASTER V3

MASTER V3 jest urządzeniem medycznym z certyfikatem BSI i stosuje wyłącznie metody naukowo opracowane, wzorowane na zaletach naturalnej medycyny, wykładane na uczelniach całego świata i popierane w dyrektywach Światowej Organizacji Zdrowia. Ceragem w swoim działaniu wspiera organizm poprzez jego nierozerwalny związek z kręgosłupem.

Jak działa
MASTER V3 ?

Dostosowanie zabiegu do użytkownika

Master V3 za każdym razem analizuje długość oraz krzywizny kręgosłupa użytkownika. Na podstawie zebranych informacji, przeprowadza zabieg dopasowany do budowy kręgosłupa danej osoby. 
Jest to funkcja opatentowana.

img_abvantages_item_3.png.png

12 programów zabiegu

Każdy program przeznaczony do innych potrzeb. Relaks, odpoczynek. krążenie, zdrowie, energia, nauka, sen, linia ciała. Wybierz, czego potrzebujesz.

img_abvantages_item_4.png.png

Muzyka Ceragem

10 utworów muzycznych, wybranych specjalnie przez specjalistów od muzykoterapii, które łączą muzykę klasyczną z muzykę relaksacyjną oraz dźwiękami natury pomogą się zrelaksować podczas zabiegu.

img_abvantages_item_2.png.png

6 poziomów intensywności

Poruszający się w płaszczyźnie pionowej projektor wewnętrzny posiada 6 stopni siły nacisku. Każdy użytkownik może wybrać stopień intensywności zabiegu najbardziej właściwy dla siebie.

img_abvantages_item_5.png.png

Oszczędność miejsca

Master V3 można łatwo zamienić w wygodną sofę do siedzenia. Sofa posiada funkcję ogrzewania, a jej ergonomiczny kształt sprawia, że jest ładnym i praktycznym meblem do użytkowania w każdym wnętrzu.

m-kregoslup_edited.jpg

System pracy projektora

Wewnętrzny projektor masujący, porusza się w dwóch płaszczyznach: poziomej oraz pionowej. Dzięki temu może dokładnie przylegać do anatomicznych krzywizn kręgosłupa użytkownika.

297495069_113616311430191_2762963137966813146_n.jpg

Ceragem Master V3 - zapytaj o aktualną cenę.

516-278-797

  • Facebook
  • Instagram
Opinie

Opinie Naszych Klientów

Szczęśliwa kobieta

Anna

"Jestem zachwycona tym urządzeniem. Kupiłam łóżko dwa miesiące temu. Razem z mężem bardzo dużo pracujemy na siedząco i jakiś czas temu stan fizyczny naszych kręgosłupów się pogorszył. Odkąd korzystamy z masaży codziennie widać niesamowitą różnicę. Warte każdej złotówki."
bottom of page