top of page
Terapeutyczny Masażer Termalny

CERAGEM MASTER V3

v33_edited_edited.jpg

CERAGEM Master V3
- pierwszy ze skanerem kręgosłupa

liegefrau.png

Medyczne łóżko terapeutyczna CERAGEM V3 - połączenie zachodnich i wschodnich metod medycyny

 

Masażowe łóżko terapeutyczna CERAGEM V3 to doskonałe połączenie wiedzy i praktyk z dziedziny medycyny alternatywnej. Nasz model CERAGEM Master V3 został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić codzienną opiekę dla Twojej kręgosłupa, stymulować proces regeneracji oraz dostarczać ogólnego wsparcia dla Twojego ciała.

 

Unikalne cechy naszego systemu CERAGEM V3 sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla korygowania problemów z kręgosłupem. Dzięki delikatnemu rozciąganiu, masażowe łóżko doskonale dopasowuje się do naturalnych kształtów Twojej kręgosłupa, zapewniając maksymalny komfort i relaks. Ponadto, korzystając z dobroczynnego promieniowania podczerwonego, nasz system wzmacnia efekt terapeutyczny, jednocześnie sprawiając, że czujesz się w pełni zrelaksowany podczas terapii.

Główne funkcje MASTER V3 

Skaner kręgosłupa

Zintegrowane ruchome rolki masujące (wewnętrzne projektory) skrupulatnie pomiarują długość oraz kontury Twojej kręgosłupa, poruszając się automatycznie od głowy aż po miednicę. Proces rozpoznawania odbywa się dzięki innowacyjnemu systemowi wykrywania nacisku. Następnie rozpoczyna się indywidualnie dostosowany masaż, który uwzględnia zebrane dane. Podczas precyzyjnego odwzorowywania konturów między odcinkiem szyjnym a kością ogonową, rolki masujące zręcznie stymulują punkty akupresury wzdłuż całego kręgosłupa.

ve08.png
Bild_Nr._4_Liege_Fernbedienung.png

Regulator intensywności i funkcja w górę i w dół.

Dzięki naszej unikalnej technologii, masażer Ceragem oferuje indywidualne wykrywanie konturów ciała oraz 6-stopniową regulację intensywności, umożliwiając personalizację programu masażu do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze zaawansowane rolki masujące są ruchome i mogą być łatwo dostosowane za pomocą pilota zdalnego sterowania, aby zapewnić Ci maksymalny komfort. Wybierając wyższy stopień intensywności, możesz cieszyć się głębszym rozciąganiem pleców, które przyniesie ulgę Twojemu ciału.

Dwanaście programów masażu.

Projekt bez nazwy.png

Nasze specjalnie opracowane łóżko oferuje aż dwanaście programów masażu, które są oparte na wiedzy z zakresu medycyny alternatywnej. Każdy program ma unikalne korzyści. Wybierz program termomasażu, który najlepiej odpowiada Twojemu ciału i indywidualnym potrzebom. W naszych centrach chętnie udzielimy Ci osobistej i szczegółowej informacji. Aby dowiedzieć się więcej o naszych programach, kliknij lub dotknij czerwonego plusa.

Czas trwania to około 36 minut i 30 sekund. Program może być używany jako przygotowanie do bezpośrednio następującej po nim sesji z innym pożądanym programem. Często stosuje się go także do relaksacji lub ogólnego zapobiegania. Program obejmuje masaż całego pleców. Na 15 punktach akupresurowych w górnej, środkowej i dolnej części pleców stosuje się nacisk. Przed i po fazach akupresury, podgrzewane wałki masują plecy, przesuwając się delikatnie lub z większym naciskiem. Na każdy punkt akupresurowy wywierany jest nacisk przez 88 sekund.

Zrzut ekranu 2023-06-11 o 20.04.07.png

Inteligentnie zaprojektowane MASTER V3 

CERAGEM V3 posiada funkcję przesuwania, umożliwiającą korzystanie z niej nawet w najwęższych przestrzeniach. Dzięki eleganckiemu designowi i nowoczesnemu wyglądowi, leżanka pasuje do każdego salonu, sypialni, gabinetu, biura i innych wnętrz. Dzięki temu leżanka jest nie tylko urządzeniem medycznym, ale także stylowym meblem, który może być wygodnie wykorzystywany jako ciepła ławka.

dzwiek ceragem.png

Dźwięk CERAGEM

Ta muzyczna selekcja zawiera między innymi muzykę klasyczną oraz relaksujące dźwięki natury. Pomagają one osiągnąć stan głębokiego odprężenia i medytacji podczas masażu termalnego. W razie potrzeby możesz rozszerzyć listę utworów muzycznych do łącznej liczby 100. System dźwiękowy posiada wbudowane głośniki dwudrożne, złącze słuchawkowe (jack), wbudowany system kontroli MP3 oraz kartę SD (4 GB).

Jak działa CERAGEM V3 ? 

Zewnętrzne projektory w Ceragem Master 3

Zewnętrzne projektory w Ceragem Master 3 mają kilka korzyści. Oto niektóre z nich:
  • Terapia punktowa: Zewnętrzne projektory umożliwiają precyzyjne kierowanie promieniami na konkretne obszary ciała, które wymagają terapeutycznego działania. To pozwala na skupienie się na punktach problemowych, takich jak strefy napięcia i dyskomfortu.

  • Rozluźnianie napięcia mięśniowego: Promienie emitowane przez zewnętrzne projektory mają właściwości rozluźniające mięśnie. Stymulują one tkanki mięśniowe, co może pomóc w złagodzeniu napięcia i zmęczenia mięśniowego.

  • Poprawa krążenia krwi: Terapia zewnętrznymi projektorami może przyczynić się do poprawy krążenia krwi w ciele. Promienie docierają do głębszych warstw tkanki mięśniowej, co może wspomóc lepsze ukrwienie i dostarczenie składników odżywczych do tkanek.

  • Redukcja stresu: Zewnętrzne projektory emitują przyjemne ciepło, które może działać kojąco i relaksująco na ciało. To może pomóc w redukcji stresu, napięcia i ogólnego poczucia relaksu.

Projekt bez nazwy-kopia.png

Urządzenie medyczne

Ceragem Master V3 jest urządzeniem medycznym, które spełnia różne normy i standardy jakości. Oto niektóre informacje dotyczące certyfikatów Ceragem dla Master V3:

  • ISO 13485: Ceragem Master V3 posiada certyfikat ISO 13485, który jest międzynarodowym standardem dla systemów zarządzania jakością w branży medycznej. Ten certyfikat potwierdza, że producent urządzenia spełnia wymagania dotyczące projektowania, produkcji, dystrybucji i serwisu produktów medycznych.

  • FDA: Ceragem Master V3 uzyskał zgodę amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) jako urządzenie medyczne. To oznacza, że spełnia on wymagania dotyczące skuteczności, bezpieczeństwa i jakości, aby być stosowanym w celach medycznych.

  • CE: Urządzenie Ceragem Master V3 posiada oznaczenie CE, które jest certyfikatem zgodności z europejskimi wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa, zdrowia, środowiska i ochrony konsumentów. Oznaczenie CE potwierdza, że urządzenie spełnia europejskie normy jakości i jest bezpieczne w użytkowaniu.

c4
c3
c1
c2

501 422 590 
zadzwoń teraz !

bottom of page